logo
logo
kosik
logo
Mám zájem snížit náklady na tisk
až o 50%

více informací
Chci ušestřit, zařízení si pronajmu
více informací
Potřebuji opravit
zařízení se
slevou 15 %

více informací

O firmě

Firma TONER-ONLINE s.r.o. představuje na našem trhu významného a spolehlivého dodavatele výrobků značky Konica Minolta, OKI, Kyocera a Canon v celém sortimentu kancelářské techniky. Nabízí tak již tradičně svým klientům nejen výrobky špičkové kvality pro kopírování, tisk a faxování dokumentů, ale také komplexní řešení potřeb daného pracoviště. Ucelená řada digitálních multifunkčních výrobků Canon, Konica Minolta, OKI a Kyocera zde sehrává důležitou roli.

TONER-ONLINE s.r.o. je držitelem autorizace Konica Minolta, Kyocera a OKI pro prodej a servis, což je zárukou vysoce kvalifikovaných služeb v obou aktivitách.

Současně nabízíme kancelářský nábytek a nábytek pro hotely, penziony či lázeňské objekty. Dalším zbožím, které naše firma nabízí, jsou keramické nože značky Kyocera, které jsou vhodné pro profesionály i ostatní zájemce a mohou být vhodným a neobvyklým dárkem.
Rovněž v omezené nabídce nabízíme kancelářské potřeby.

Kromě zboží nabízíme kompletní servis kopírek, tiskáren a multifunkčních zařízení a pronájem kopírovacích strojů.

Sídlo firmy se nachází v Praze 10 - Strašnicích, provozovna je v Jenišově u Karlových Varů. Prostřednictvím svého internetového obchodu a řady dlouhodobých smluvních partnerů působí firma na území celé republiky. Vždy přitom dbá na kvalitu, rychlost a spolehlivost svých dodávek.

Naše firma zajistí plynulý provoz Vaší kancelářské techniky díky velkému sortimentu spotřebních materiálů značek Canon, Konica Minolta, Kyocera, Hewlett Packard, Brother, Ricoh, OKI, Sharp, Toshiba a dalších.

Klademe důraz na ekologii životního prostředí a jsme připraveni postarat se o ekologickou likvidaci všech dodaných obalů.

mail  administrace   © 2013 | TONER-ONLINE s.r.o. - www.toner-online.cz