logo
logo
kosik
logo
Mám zájem snížit náklady na tisk
až o 50%

více informací
Chci ušestřit, zařízení si pronajmu
více informací
Potřebuji opravit
zařízení se
slevou 15 %

více informací

Pronájem zařízení

Kyocera ECOSYS M2035dn

Společnost TONER-ONLINE s.r.o. nabízí vedle prodeje kancelářské techniky i možnost financování prostřednictvím PRONÁJMU, popř. SPLÁTKOVÉHO PRODEJE.

Zákazník uzavře se společností TONER-ONLINE s.r.o. smlouvu o pronájmu na 36, resp. 48 měsíců, dle typu zařízení. Zařízení zůstává majetkem spol. TONER-ONLINE s.r.o. po celou dobu pronájmu. Zákazník platí sjednanou měsíční nájemní splátku. Podmínkou uzavření smlouvy o pronájmu je uzavření tzv. SERVISNÍ A MATERIÁLOVÉ SMLOUVY.

Servisní a materiálová smlouva

Je smlouva, uzavřená mezi dodavatelem a odběratelem. Na základě této smlouvy je dle předpokládaného počtu zhotovených stran stanoven měsíční paušál. Tento je odběrateli fakturován měsíčně. Strany zhotovené nad limit jsou doúčtovány vždy za 3 měsíce zpětně. Veškeré náklady, spojené s provozem zařízení, jako například dodávky spotřebního materiálu, náhradních dílů pro pravidelné prohlídky i při závadě a veškerá servisní činnost, zajišťující bezchybný provoz zařízení jsou prováděny ze strany dodavatele zdarma..

Splátkový prodej

Na základě objednávky je společností TONER-ONLINE s.r.o. vystaven daňový doklad vč. SPLÁTKOVÉHO KALENDÁŘE, jež je nedílnou součástí daňového dokladu. Počet splátek je stanoven po dohodě se zákazníkem. Uzavření SERVISNÍ A MATERIÁLOVÉ SMLOUVY je možné, nikoli však podmínkou.

 

mail  administrace   © 2013 | TONER-ONLINE s.r.o. - www.toner-online.cz